Version: 3.0.6656

Pano'ya Sayısal Veriler sekmesi eklendi ve her bir sayısal verinin kendisiyle ilgili rapora gidebilmesi sağlandı.

Tüm ürünlerin satış fiyatının hızlı güncellenebilmesi için Ürünler ve Hizmetler -> Yeni Butonu -> Hızlı Güncelle sayfasında tasarlandı.

Faturalar sayfasına kategoriye ek olarak Etiket alanı eklendi. Böylece gelir gider raporları sayfasında kategoriyle birlikte etikete göre de filtre yapılabilmesinin önü açıldı.

Kişiler -> Detaylı Arama sayfasının işleyişi geliştirildi. Bu sayfada kişiler eklendiği tarihe göre filtrelenip, sıralanabiliyor. Aynı sayfadaki verilerin excele aktarılma algoritması iyileştirildi.

Gelir Raporları sayfasının tasarımı vade tarihlerine göre gruplanarak gösterilecek şekilde güncellendi. Panodaki Sayılar sayfasıyla bağlantılı çalışacak şekilde güncellendi.

Gider Raporları sayfasının tasarımı vade tarihlerine göre gruplanarak gösterilecek şekilde güncellendi. Panodaki Sayılar sayfasıyla bağlantılı çalışacak şekilde güncellendi.

Görevler sayfasının tasarımı termin tarihlerine göre gruplanarak gösterilecek şekilde güncellendi.

Her şirketin kendisine özgü KDV oranı ekleyip kullanabileceği sayfa tasarlandı ve mevcut kodlar geliştirildi. Böylece yurt dışında da şirketi bulunan Planports kullanıcıları diğer ülkelerdeki KDV oranlarını kendilerine özel ekleyip kullanabilecekler. Bu işlem  için Yönetim -> Ayarlar -> KDV Oranları sayfasını inceleyiniz.

Kullanıcıların etkinlik içerisindeki katılımcıları silme özelliği kısıtlandı. Kullanıcılar kendi oluşturdukları etkinliklerden kendilerini silemeyecekler.

Özel alanlar sayfasının tasarımı güncellendi ve her bir özel alanın kaç kişide kullanıldığı gösteren bilgiler eklendi.

Görev Raporları sayfasının tasarımı geliştirildi. Filtreleme algoritmasındaki ufak hatalar düzeltildi.

Etkinlik Raporları sayfasının tasarımı geliştirildi. Filtreleme algoritmasındaki ufak hatalar düzeltildi.

Takvim sayfasının aylık görünümünde bir aya aşırı etkinlik (5.000'den fazla) yüklenmesi sonucu oluşan hata düzeltildi. Bu hataya engel olmak için aylık görünümde her güne en fazla 15 görüşme + tekrar eden görüşmeler yükleniyor. Daha fazlası her günün sonunda sayısal olarak gösteriliyor ve tıklanınca yeni sekmede Etkinlik raporuna ilgili filtrelerle yönlendiriliyor.

Kota bildirimlerinde düzenleme yapıldı. Kullanıcının kendi kendine bildirim ve mail göndermesi engellendi.

Planports excel taslak dosyalarının sayfa isimlerine bakılmaksızın, şablon dosyanın ilk sayfası yüklenebilecek şekilde algoritma değişikliğine gidildi.

Excel ile kişi yüklerken karşılaşılan hata düzeltildi.

Kasa ve Banka sayfasına alfabetik ve bakiyeye göre sıralama yapma özelliği eklendi


can.kolcuoglu@planports.com 3/23/2018