Version: 3.0.6641

Pano sayfası şirketin genel özeti grafiksel olarak gösterilecek şekilde yeniden tasarlandı. Nakit Akış, Kişi Durumları, Teklif Durumları, Fırsat Durumları, Etkinlik Sonuçları grafik olarak özetleniyor.

Pano sayfasında gösterilen grafikleri gösterip-kaldırma özelliği eklendi. Bunun için sağ üst köşeden Ayarlar sayfasındaki Pano bölümü kullanılabilir.

Pano sayfasında gösterilen grafiklerin sırasının değiştirme özelliği eklendi. Sağ üst köşeden Ayarlar sayfasındaki Pano bölümündeki kutucuklar taşı bırak yapılarak sırası belirlenebilir.

İlk üyeliklerde gösterilen "hoş geldiniz" sayfası yeniden tasarlandı. Artık yeni kullanıcılar için otomatik veri oluşturulabiliyor.

Ücret ödememiş demo hesabı kullanıcılarının girmiş oldukları test verilerini sıfırlayabileceği fonksiyon tasarlandı.  Bunun için Yönetim -> Ayarlar ->  Demo Verilerini Sil sayfası kullanılabilir.

Giderler sayfasına Açıklama alanına göre filtre eklendi.

Gelirler sayfasına Açıklama alanına göre filtre eklendi.

Kasa ve Banka Hesapları detay sayfalarına Açıklama alanına göre filtre eklendi.

Kişiden Cari Harekete gidilip Geri Dön butonuna tıklayınca Cari Kişi detayına dönmeme sorunu düzeltildi.

Kişilerin listelendiği sayfaya Alfabetik veya Son Eklenme Tarihine göre sıralama özelliği eklendi.

Toplantıların sonuçlandırılması durumunda katılımcılara bildirim gönderilmesi için geliştirme yapıldı.

Takvim sayfasında tüm kullanıcıların birbirinin etkinliklerini görebilme özelliği kaldırıldı.  Kullanıcılar kendi takvimlerini sağ üst köşe Ayarlar sayfasından isterlerse başkalarına açıp kapatabilecekler. Hesap Sahibi ve Satış Yönetimi tüm takvimleri görmeye yetkili olacak.

Ürün bilgilerini çekerken karşılaşılan nadir hata düzeltildi.

Teklifi Revize ederken karşılaşılan hata düzeltildi.

Kartvizit eklerken karşılaşılan nadir hata düzeltildi.

Tüm modüllerde kişi seçim kutularının tasarımı güncellendi. Eğer kişi ise yanında insan ikonu, firma ise bina ikonu gösteriliyor. Yeni ekleniyorsa "yeni" ibaresi gösteriliyor.

Stok hareketi modülünde performans iyileştirmeleri yapıldı.


can.kolcuoglu@planports.com 3/8/2018